עקבו אחרינו - כדי לקבל את העדכונים והתכנים החדשים לפני כולם!

7 טעויות אופנה שגורמות לך להראות מבוגרת ושמנה יותר

זה מדהים איך פריטי הלבוש יכולים להוסיף לנו כמה שנים לגיל או להוריד לנו כמה שנים מהגיל, למראית עין. מספיק שצבע ואורך השיער אינם מתאימים לנו, או חצאית חסרת השראה ואנו נראות מבוגרות יותר ב- 10 שנים ושמנות יותר.

זמן קריאה: 2 דקות
שינוי גודל טקסט

הנה 7 הטעויות הנפוצות ביותר, המשוות לנו מראה מבוגר ושמן, יותר ממה שאנו באמת.

1.  יותר מידי שחור

שחור הוא צבע אלגנטי באירועים רבים, אך כאשר צבע שחור מוסיף שנים לגיל האמיתי שלנו, זה כבר לא מחמיא לנו במיוחד.

Advertisements

בגדים שחורים יכולים לגרום לעור שלנו לבלוט יותר ואם השיער שלנו שחור, נוצר ניגוד בין הבגד השחור לעור שלנו וזה מושך תשומת לב דווקא לדברים שאנו לא רוצות שיהיו בולטים כמו קמטים, עיגולים שחורים וכו'.

אם אתן צובעות את שיערכן לשחור, תרככו מעט את הגוון עם מעט גוון חום ותורידו מעצמכן 5 שנים מהמראה. אם אתן אוהבות שמלות שחורות, תוסיפו להן אביזר צבעוני.

2.  הסתרה

אמנם אנו לובשים בגדים על מנת לכסות את העירום שלנו, אך אל תלבשו אותם כדי להסתתר מתחתם. כדאי לכן ללבוש בגד שהוא מידה אחת פחות, מהמידה שלכן.

לעתים קרובות אנו קונות בגדים במידות שאינן מתאימות לנו. כאשר אתן קונות ג'קט אלגנטי, כדאי שלא תבחרו את המידה שמתאימה לסבתא שלכן. תמדדו עד שתמצאו את המידה שיושבת עליכן בצורה אלגנטית ויפה.

3.  לבישת חצאיות ארוכות מידי

רק בגלל שכבר רכשת מספר שנים בחיים, זה לא אומר שאת גם צריכה ללבוש חצאיות עם תוספת באורך. תעשי לעצמך כלל: להיות זהירה מאורכים שאינם ברורים.

Advertisements

עם חצאית שמגיעה עד אמצע השוק, אפילו הבובה שבחלון הראווה לא נראית טוב במיוחד, אז תוותרי עליה. חצאית שמגיעה לך עד אמצע הברך, מתאימה לך הרבה יותר מאשר חצאית המשווה לך מראה מרושל.

4.  בחרת את המשקפיים הלא נכונים

הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו. כאשר אתן קונות משקפי ראייה או משקפי שמש, אל תקנו את הזוג הראשון שאתן רואות. המחיר לא בהכרח הנושא המרכזי, אלא איך אתן נראות עם המסגרת שאתן בוחרות.

תיזכרו לרגע בבטי המכוערת, המקורית. אתן זוכרות את ההבדל המשמעותי שעשו מסגרות המשקפיים? איך הן הפכו אותה מהברווזון המכוער לברבור יפהיפה?

תקראו במגזיני אופנה כיצד להתאים את המשקפיים לקלסתרון שלכן. אל תמנעו ממסגרות נועזות ואל תסתירו את העיניים היפות שלכן!

5.  את הולכת לקניות עם האדם הלא נכון

יכול להיות שביתך בת העשרה נראית מרהיב כאשר היא לובשת שמלת ניאון, אך אם את תלבשי את אותו דגם את לא תיראי כמוה, אלא בדיוק ההפך.

את לא רוצה להיראות כמו סמנת'ה מ- 'סקס והעיר הגדולה' שלובשת את אותן התלבושות שלובשת מיילי סיירוס. אין שום דבר רע בלהיות אפנתית, אך חשוב מאוד שתהיה התאמה בין גילך, לבין האופנה שאת בוחרת ללבוש.

תבחרי מספר אביזרים שאפנתיים בקרב בני הנוער ותשלבי אותם עם הלבוש שלך, אל תתלבשי כמו סלינה גומז בהופעה, מכיוון שאת עלולה להיראות מעט מגוחכת.

6.  שימי לב לנעליים שאת נועלת

פלטפורמות עדיין פופולריות, אך הן לא בהכרח בחירה טובה בשבילך אם עברת את גיל 30 ועברת את ה- 60 קילו.
תבחרי גירסה אחרת לנעליים שלך. סגנון שאת מרגישה נינוחה לנעול ושמתאים למראה שלך.

7.  צעיפים

אתן נראות ממש מגניבות עם צעיף המשי סביב צווארכן, אך אתן גם מזכירות קצת דיילות משנות השישים. אתן יכולות פשוט להניח את הצעיף על הצוואר מבלי לכרוך אותו סביבו.

צעיף יכול לשוות לכן מראה נפלא, אך אתן לא חייבות לשים אותו על הצוואר, אתן גם יכולות לקשור אותו על ידיות התיק שלכן, בצבע מנוגד, או שאתן יכולות להפוך אותו לצמיד משי.

גם תזהרו מסיכות קטנות ששמים על הדש. אם אתן אוהבות לשים סיכות על הדש, תבחרו סיכות גדולות יותר משאתן רגילות ותשתמשו בהן כדי להשלים ג'קט או חצאית.

Advertisements
אם הגעתם עד כאן, סימן שאתם אנשים רציניים שאכפת להם מהבריאות המשיכו לקרוא והגרילו כתבה נוספת שתעזור לכם לשמור על אורח חיים בריא!


Advertisements

תגובות לכתבה 0

השארת תגובה